| agrawalswapnil22@gmail.com |
Leading Manufacturers, Exporters, Wholesaler, Retailer and Trader of A Grade Fresh Potato, Fresh Ginger and Fresh Red Onion from Janjgir-champa.
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier, Retailer, Trader |
| Type | Raw |
| Size | Medium |
| Color | Brown |
| Quality | A Grade |
| Moisture | Natural |
| Shelf Life | 45 Days |
| Usage/Application | Cooking |
| Packaging Type | Net Bag |
| Packaging Size | 25kg / 50kg |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier, Retailer, Trader |
| Type | Raw Root |
| Color | Light Brown |
| Quality | A Grade |
| Moisture | Natural |
| Shelf Life | 30 Days |
| Usage | Cooking |
| Packaging Type | Net Bag |
| Packaging Size | 10kg / 25kg |
| Business Type | Manufacturer, Exporter, Supplier, Retailer, Trader |
| Type | Raw |
| Size | Medium/Large |
| Color | Red |
| Quality | A Grade |
| Moisture | Natural |
| Shelf Life | 30 Days |
| Usage/Application | Cooking |
| Packaging Type | Net Bag |
| Packaging Size | 25kg / 50kg |
Raise your Query
Hi! Simply click below and type your query.
Our experts will reply you very soon.